Sınav Takip - Mzt Apps

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3,5 MB
  • Version 3.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Mzt Apps
Sınav Takip mobil uygulamasını Android cep telefonunuza indirerek sınava hazırlık sürecindeki stresinizi azaltabilirsiniz.

KPSS, LGS, YKS Temel Yeterlilik, YKS Alan Yeterlilik, YKS Yabancı Dil sınavlarından her hangi birine girecek olan öğrenciler için tasarlanan Sınav Takip mobil uygulaması sınav sistemine ve deneme testlerine dair bilgileri barındırıyor. Uygulamayı kullanmak için Android cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Sınava hazırlık sürecindeyseniz uygulamamız ile kendinizi deneyebilirsiniz. Sınav için ne kadar hazır olup olmadığınızı, yeterlilik düzeyinizi, nerede eksiklerinizin olduğunu Sınav Takip uygulaması tespit etmenizi sağlar.

Uygulamaya sahip olarak sınav ile ilgili genel bilgileri takip edn. Sınav sonuçlarınızı öğrenebildiğiniz gibi aynı zamanda net hesaplama sistemi sayesinde denemelerde yaptığınız net sayısına göre kazanacağınız puanı kendiniz de hesaplayabilirsiniz. Bir çok yalan yanlış site üzerinden kontrol etmek yerine akıllı cep telefonunuzda bulunan Sınav Takip uygulaması ile bilgilerinizin kazancınızı görebilirsiniz. 

Uygulamamız sizi doğru bir şekilde yönlendirecek ve motive ederek daha kaliteli ders çalışmanızı sağlayacaktır. Sınav sonuçlarının geçmişe ait grafiksel olarak değerlendirmesini de uygulamamız ile takip ederek kendinize ona göre bir planlama belirleyebilirsiniz. Bu muhteşem eğitim uygulaması ile sınav sürecindeki stresinizi azaltabilirsiniz. 

Sınav Takip - Mzt Apps indir